Markalaşma!

Yeni bir kimlik oluşturmanın ya ada varolan kimlğinize güç katmanın temelli sağlam bir markalaşma sürecidir. Bu süreçte bir çok kriter bulunmakta ve her birinin ayrı bir nemi vardır. Markalaşma bir firma/kurum olabilir veya bir kişi olabilir.

Markalaşma süreci, içerisinde bir çok detayı barındırmakla beraber her detay imajınız için oldukça değerli bir etki yaratır. Bu süreçte doğru adımları atmak son derece önemlidir. Gerek görsel kimliğiniz gerekse vermek istediğiniz mesajı verebilme büyük önem arz eder. FORENART olarak yılların verdiği deneyim ve uzman ekibimiz ile bu süreci emin adımlarla sizler için yürütüyor ve her adımda sizlerin yanında oluyoruz.

Markalaşma sürecinde sizlere vermiş olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir.

Marka – İsim Araştırması
Marka adanız için önemli olan kriterler; benzersiz olması, hedef kitleye hitap etmesi, marka kişiliğini yansıtması, doğru telafi edilmesi, görsel ve işitsel materyallerde kullanımı kolay ve efektif olmasıdır. Bu işlemleri sizler için alanında uzman ekibimiz araştırıyor ve doğru markayı ve doğru sloganı bulduktan sonra sizin için marka başvurusunu sizin adınıza başlatıyoruz.
Logo Tasarımı
Bir markanın en önemli unsurlarından biri kuşkusuz logodur. Tabiri yerindeyse logonuz size vezirde eder rezilde eder. Genel olarak baktığımızda çoğu kişi bu konuda oldukça anlış hamleler yaparak ucuz ve genellikle internette hazır bulunabilecek logoları tercih etmektedir. Bu son derece yanlış bir aksiyon olmakla beraber ilerisinde hem hukuki meselelere yol açar hemde prestij kaybına neden olur. Logonuz sizing gerçek yüzünüz olmakla beraber insanların hafızasındaki sizsiniz aslında.

Logo seçimini yaparkn son derece inovatif ve yaratıcı düşünmenizde fayda var. Logo tasarım sürecinde uzman ekibimiz ile tartışıyor ve size ait değerleri, vizyonu ve marka kişiliğini göz önünde bulundurarak profesyonel logo çalışmaları hazırlamaktayız. Logonuzun size ait bir hikayesi olmakla beraber benzersiz ve modern standartlarda olşturulmaktadır.
Kurumsal Kimlik
Kurumsal kimliğiniz aslında firmanızın var olan ya da var olacak olan çizgisidir. Her kurumsal firmanın kendine ait kurumsal çizgisi olmalıdır. Kurumsal kimlik içerisinde birçok şey dahil edilir. Bunlar firmanın istekl ve arzularına bağlı olmakla berbaber markanın ihtiyaçalrına gorede belirlenir. Kurumsal kimliğiniz size her mecrada temsil edecek şekilde özellikle logonuzla uyumlu bir yapıya sahip olmalıdır.

Size ait renkler, çizgiler, motifler vs. ile kendinizi kabullenmiş ve hafızalarda bırakmış olursunuz. Kurumsal kimlik oluşturma sürecinde profesyonel dokunuşlar ile markanızın benliğini ve prestijini üst seviyelere çıkarıyor ve bu süreçre A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Tanıtım Filmi-Video
Günümüzde görsel ve işitsel materyallere bağlı reklam ve taıtım platformaları oldukça gelişti ve çeşitlendi. Markanıza yada firmanıza ait reklam videoları, introlar, tanıtım filmleri, animasyonlar ve çeşitli infografik videolar size rakiplerinizden ileriye taşıyarak vermek istediğiniz mesajları vermede yardımcı olacaktır.

Profesyonel ekibimiz ve deneyimimiz ile bu süreci ivedi bir şekidle yürütüyor gerekli ekipman ve donanımla üst düzey videoalar oluşturmaktayız