Günümüz teknolojik dünyasında dijital pazarlama geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve arzu edilen bir pazarlama yöntemidir.Ürün ve hizmetleri elektronik ortamda tanıtabilirsiniz. Dijital pazarlama yöntemi, bir şirketin veya markanın dijital ortamda pazarlama sürecinin adıdır. Günümüzün en yeni ve en gelişmiş açık pazarlama yöntemidir. Etkili pazarlama için dijital kanalları kullanan bu tür önde gelen şirketler internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.

 

Son araştırmalara göre Türkiye’de insanların% 50’si İnternet’i aktif olarak kullanıyor ve bu da satış teknolojisindeki mevcut değişikliklerin nedenini açıkça açıklıyor. E-ticaret ve mobil pazarlama şu anda diğer yöntemleri tercih eden tüketiciler aracılığıyla ürün satmaktadır. Geleneksel pazarlama yöntemleriyle karşılaştırıldığında, dijital pazarlama en yenidir ve yeni dünyaya uyum sağlayabilir.


Dijitalleşen dünyada sizleri doğru kitleye ulaştırmak ve müşteri potansiyelinizi en iyi seviyeye ulaştırmak FORENART’ın uzmanlık alanıdır. Yılların verdiği deneyim ile bu sürecin her adımında sizlere rehberlik ediyor ve en etkili sonucu almaya çalışıyoruz.Almış olduğunuz hizmet sonucunda sizler için üç adımda bu süreci yürütmekteyiz.

Analiz
Sizi, personellerinizi, işinizi, iş ortaklarınızı, sorunlarınızı, problemlerinizi, bugüne kadar başardıklarınızı dinliyor ve analiz ediyoruz.
Planlama
İşinizdeki eksik noktaları tespit ediyor, başarılı olduğunuz konularla harmanlıyor, sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Analizlerimiz sonucunda plan yapıyoruz.
Aksiyon
Planı devreye sokup daha yüksek ciro ve dönüşüm oranının yanında, operasyona olumlu yönde etki edecek aksiyonları sizlerle beraber alıyor ve gerekli raporlamaları yapıyoruz.